İLETİŞİM

Hacettepe Üniversitesi
Tıp Fakültesi
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı
06100 Sıhhiye - Ankara

Tel +90 (312) 305 11 50-51 (Ana Bilim Dalı)
+90 (312) 305 20 16-17 (Poliklinik)
Belgeç (faks) +90 (312) 309 14 30
E-posta cocukruhmaster@hacettepe.edu.tr
URL www.cersah.hacettepe.edu.tr

RANDEVU ALMAK İÇİN

Poliklinik

Hacettepe Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları polikliniği randevu sistemiyle çalışmaktadır. Poliklinik başvuruları Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nin Pediatri polikliniğinde ilk değerlendirmesi yapıldıktan sonra gerekli görüldüğü takdirde bölümümüze yönlendirilmesi ile kabul edilmektedir. Bölümümüzde ilk kez değerlendirilen hasta randevu sırasına alınmakta ve her ayın ilk haftası sırayla tarafımızdan telefonla aranarak kliniğimizde görülmek üzere çağrılmaktadır. Polikliniğimiz Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nin 4. katındadır. 1 veya 2 no.lu kapılardan girildikten sonra Hacettepe Erişkin Hastanesi’nin ana koridorlarına yürürken soldaki asansöre binilip 4. kata çıkıldığında karşınıza çıkan kapı Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü polikliniğinin kapısıdır. Bu birimde bir oyun ve grup odası, üç görüşme odası ve poliklinik sekreterliği bulunmaktadır.

BÖLÜMÜMÜZE ULAŞMAK İÇİN

Anabilim Dalı

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nin 4. katındadır. 1 veya 2 no.lu kapılardan girildikten sonra sağda, danışmanın yanından ilerleyen koridorun sonunda veznenin karşısındaki asansöre binildiğinde 4. kattadır. Bu birimde Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı, öğretim üyelerinin odaları, anabilim dalı bünyesinde çalışan iki klinik psikolog ve bir sosyal hizmet uzmanı odası, iki görüşme odası ve rapor sekreterliği ve Anabilim Dalı Sekreterliği bulunmaktadır.

Telefonlar: + 90 0 312 305 11 50 - 51

Poliklinik

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nin 4. katındadır. 1 veya 2 no.lu kapılardan girildikten sonra Hacettepe Erişkin Hastanesi’nin ana koridorlarına yürürken soldaki asansöre binilip 4. Kata çıkıldığında karşınıza çıkan kapı Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü polikliniğinin kapısıdır. Bu birimde bir oyun ve grup odası, üç görüşme odası ve Poliklinik Sekreterliği bulunmaktadır.

Telefonlar: + 90 0 312 305 20 16 – 17